top of page

MATKAD

Siit leiad Eesti parimad veematkad ja ekspeditsioonid- väiksed grupid, super varustus, parimad sihtkohad ja profid matkajuhid.

Siit leiad nädalavahetuse avastusmatkad ja veematkade klassikud, mis on kindla kuupäevaga seiklused, kuhu tahaksime iga kell tagasi tulla. Neis matkades on natuke uute oskuste õppimist, natuke seiklust ja palju lahedalt koos veedetud aega koos kaunimate laagripaikadega ja hea söögiga.

Matkad sobivad ka eritellimusteks, mis sobivad hästi sõpruskonadele, töökollektiividele, kooliekskursiooniks või eriliseks sünnipäevaks. Varasem matkakogemus ei ole tingimata oluline ja täpse plaani paneme paika koos. Kõigi nende matkade juures võta meiega julgelt ühendust. Enamikke neist saame teha grupile 6-18 inimest. Soomaa tuurid sobivad kuni 35-le inimesele.

EKSPEDITSIOONID

Ekspeditsioonid on pikad matkad suuremale seiklejale ja aerutamise sõbrale nii Eestis kui välismaal.

Sellel hooajal on tulemas pikemad reisid seiklejale või aerutamishuvilisele, kelle "süda tilgub merd". Pikad matkad on need mis tekitavad tõelise puhkuse tunde viivad kõik muud mõtted. Seikluslik puhkus annab kehale mõnusa koormuse ja väljakutse. Tulemas on matkad, mida mäletatakse ja meenutatakse kaua ja matkakaaslastest saavad head kamraadid.

Osalejatelt eeldame heal tasemel grupis sõitmise oskuseid. Pikal matkal osalejad võiks olla käinud vähemalt ühel kahepäevasel süstamatkal või oleksid Sea Kayak Award oskustega.

bottom of page