top of page

MEIE LUGU

Sea Kayaking Estonia on väike ettevõtmine, mille kodu asub Soomaa rahvuspargis. Oleme pühendunud parima süstasõidu elamuse ja uute oskuste õppimise pakkumisele alustajatest edasijõudnuteni sõltumata vanusest.

 

Kasutame matkadel ja koolitustel ühekohalisi meresüstasid ja kasutame maailma parimat võimalikku süstavarustust kuivülikondadest aerudeni. Müüme uut süstasõidu varustust, mida ka ise kasutame.

 

Meie prioriteediks on hoida pikaajalisi suhteid süstasõitjatega, sest see on parim viis toetada põnevat teekonda aerutajaks kasvamisel, sest oleme ise alustanud õppimist omal käel ja teame, et isegi põgusal juhendamisel võtab uute oskuste omandamine kordades rohkem aega.

 

Giving Back
Hoolime 

​Oma missiooniks peame matkaaerutamise edendamist ja ohutute sõiduvõtete propageerimist. Selle nimel oleme korraldanud erinevaid Briti Kanuuühingu koolitusi ja Eesti Mereaerutamise sümpoosionit juba kolmteist aastat. Aastast 2015 on Sea Kayaking Estonia Eesti Matkaliidu liige ja on Eesti Loodusturismi Ühingu asutajaliige.

Kajakkidel ringi liikudes jälgime muutusi keskkonnas ja järgime looduses liikumise häid tavasid. Loodusest hoolides hoolime ka iseendast ja matkadel armastame teha süüa päris toiduainetest lõkkel ja toetada kohalikke saare- ja rannarahvast ostes kaupu külapoest, käies saarerahva saunas või maitsta kohapeal kasvanud toitu.

bottom of page