top of page
Soomaa-16_Original.jpg

Kingi erakordne elamus - Viies aastaaeg Soomaal 2024

Kevade oodatuimad hetked Soomaa suurvee ajal Karuskosel - meie salapärases tagahoovis. 
11141776_1078939945485813_2429370626915514685_o.jpg

Ootame Sind varakevadisele voolava vee koolitusele!

Legendaarne voolava vee koolitus on uuenenud - nüüd nii süsta, kui ka kanuuga ümbermineku vältimine ja aerutamine voolus selgeks!
Kuunsi ots.jpg

Võta päris puhkus merel!

Avasta sajad väikesaared, millest enamik su sõpru pole kuulnudgi! Vahemereliselt soe vesi ja enneolematud ööbimiskohad. Suur suvine seiklus ootab sind siin samas Eesti rannikumeres - liitu ekspeditsiooniga!

Aerutamisvarustuse müük

NDK meresüstad, Celtic aerud, Silverbirch kanuud, Typhoon kuivülikonnad ja aerutamisvarustus, Reed Chillcheateri riided, Whetman Equipmenti turvavarustus.

Kanuu ja kajakiga matkama 

Sea Kayaking Estonia British Canoeingu kvalifikatsioonidega matkajuhtide tiim korraldab seikluslikke ja turvalisi meresüsta ja kanuumatkasid Eestis ja välismaal. Profid matkajuhid ja väga hea kajaki- ja kanuuvarustus võimaldab meiega ohutult seigelda varakevadest hilissügiseni.

KÕIGE KUUMEMAD SÜNDMUSED  

PARIM SÜSTAVARUSTUS

Kasutame matkadel ja koolitustel ühekohalisi meresüstasid ja maailma parimat võimalikku varustust kuivülikondadest aerudeni. Müüme uut süstasõidu varustust, mida ka ise kasutame.

VÄIKE JALAJÄLG

Oleme oma tegevustes loodushoidlikud ja tegeleme oma mõjude pideva vähendamisega. Ühildame transporti, teeme koos taimset sööki ja vähendame jäätmeid. Käitume looduses lugupidavalt ja peame kinni  piirangutest.

HOOLITSEME OHUTUSE EEST

Korraldame juba neljateiskümnendat korda Eesti Mereaerutajate sümpoosionit SKEG, et levitada oskusi ja teavet ohutu süstasõidu kohta.

SKE on British Canoeing International partner, Eesti Matkaliidu ja Eesti Loodusturismi Ühingu liige.

ANNAME OMA PANUSE

  Jälgi ja kasuta #SEAKAYAKINGESTONIA  
bottom of page